Про нас

Наш садок - це дім, у якому на всіх дітей чекають не лише друзі, вихователі, а й веселі ігри, забави, цікаві екскурсії та чарівний світ казки. Малята вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, привітно зустрічати одне одного, жити в злагоді, добрі, взаємопорозумінні.
Перебування в нашому садочку допомагає дітям звикнути до нових обставин, дає їм можливість відчути себе особистістю, частинкою маленького колективу, навчитися співпрацювати з іншими дітьми, що в майбутньому допоможе їм без особливих психологічних проблем посісти  належне місце в школі, а далі і в житті.

Місія закладу:

• реалізація державної політики щодо забезпечення конституційних прав і державних гарантій дітям дошкільного віку на здобуття дошкільної освіти;
  • гуманізація та демократизація освітньої роботи, що передбачає орієнтацію на особистість дитини, максимальне розкриття її нахилів, здібностей, інтересів;
  • створення в дошкільному закладі здоров’язберігаючого освітнього середовища та цілісної системи формування культури здоров’я малюків.

Наша мета: щасливі, здорові, розвинені діти.

Наш дошкільний навчальний заклад – це сучасність і комфорт:
  • доступна, якісна дошкільна освіта, різнобічне  виховання;
  • розвивальне предметно-ігрове середовище;
  • задовільна матеріально-технічна база, яка постійно оновлюється;
  • увага кожній дитині;
  • повноцінне харчування;