ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Якщо ваша дитина не має змоги відвідувати дошкільний навчальний заклада ви бажаєте дізнатисьяк правильно дбати про її здоров'яфізичний розвитокнавчання - звернітьсябудь ласказа консультацією та рекомендаціями  у дошкільний навчальний заклад №20 комбінованого типу за адресою: вул.Руська 182 А

Ми чекаємо Вас в нашому Консультативну центрі, звернувшись в який, Ви отримаєте безкоштовну кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців:

Вихователь – методист

• Проведе консультування з педагогічних проблем виховання дітей у сім'ї;
  • Надасть  рекомендації для  батьків щодо організації занять з дитиною вдома;
  • Забезпечить необхідним довідковим матеріалом по тематиці заявленої проблеми.

Практичний психолог

• Проконсультує з питань адаптації до умов дошкільного закладу, організує ряд занять з дітьми для легшого переходу до суспільного виховання.
  • За запитом (батьків)  проведе індивідуальну психологічну діагностику, обстеження дитини з метою визначення динаміки його психічного розвитку, рівня готовності до шкільного навчання та навчальної діяльності.

Вчитель-логопед

• Проведе поглиблене логопедичне обстеження дитини для визначення рівня його мовного розвитку;
  • Надасть консультативну допомогу (батькам) з метою профілактики мовних порушень;
  • Навчить застосовувати спеціалізовані прийоми щодо виправлення порушень звуковимови.

Вихователь

• Надасть допомогу Вашій дитині у підготовці до шкільного навчання.

Фізінструктор

• Проконсультує з питань фізичного розвитку дошкільника;
  • Надасть консультацію щодо здоров'язбережувальних технологій.

Медична сестра, лікар

• Надасть інформацію щодо стану здоров'я дітей та профілактичних заходів в період загострення хвороб.

• Виявить здібності вашої дитини;
  • Надасть консультацію з естетичного виховання дітей.

КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ЦЕНТР "ДОШКОЛЯРИК"

Мета діяльності : надання індивідуальної та групової соціально-психологічної, педагогічної та інформаційної  допомоги батькам та дітям, які не охоплені суспільним дошкільним вихованням.

Одним з найважливіших напрямків роботи з дітьми - дошкільнятами є робота з тими з них, хто не відвідує дошкільні освітні установи. Враховуючи той факт, що в даний час існує явний дефіцит місць у дошкільних закладах, цей напрям набуває особливої актуальності. На Консультативні центри покладаються такі завдання:

-Надання всебічної допомоги батькам (законним представникам) та дітям, які не відвідують освітні заклади, у забезпеченні рівних стартових можливостей при вступі до школи;

-Надання консультативної допомоги батькам (законним представникам) з різних питань виховання, навчання і розвитку дитини дошкільного віку;

-Проведення комплексної профілактики різних відхилень  у фізичному, психічному та соціальному розвитку дітей дошкільного віку, які не відвідують освітні установи.

Якщо дитина не відвідує ДНЗ

Якщо дитина ще не ходить в ДНЗ, або  стоїть на черзі, або користується послугами додаткової освіти (гуртки, секції),  батьки  можуть  звернутися до Консультативного центру.

Навіщо?

Щоб попередити відхилення в розвитку дитини. Молоді   батьки часто не можуть визначити чи так розвивається їх дитина, часто використовуючи неефективний спосіб порівняння свого чада з граючими дітьми на майданчику або з дітьми своїх знайомих. Покажіть дитину фахівцеві: логопеду, практичному психологу. Вони з професійної точки зору визначать чи все гаразд у дитини, знімуть зайві тривоги батьків з приводу розвитку й виховання, нададуть рекомендації. Це важливо, щоб не втратити час. Так як будь-яка проблема легше коригується з малих років.

Графік роботи Консультативного центру

1700 -1800

Медична сестра

Заочне консультування в телефонному режимі, за номером 6 – 08 – 85

Індивідуальні консультації Ви можете отримати в зручний для Вас час. Для цьго достатньо зателефонувати за номером 6 -08 - 85, за потреби записатися на консультацію, або прийти особисто у заклад. Також послідній четвер місяця,  Ви маєте змогу отримати консультацію наших спеціалістів, згідно вказаного плану роботи (попередньо записавшись за номером 6-08-85).

План роботи Консультативного центру «Дошколярик»

ДНЗ №20 комбінованого типу

Теми

Відповідальні

На запит батьків у приміщені

24.09.2015р.

Основні   напрямки роботи ДНЗ. Конвенція про права дитини.

Вихователь – методист, завідувач, всі спеціалісти

29.10.2015р.

«Якщо в школу через рік» Діагностика психологічної готовності (за потребою)

26.11.2015р.

«Вікові та психофізіологічні особливості дітей дошкільного віку»

Діагностування дітей (за потребою)

Кабінет практичного психолога

31.12.2015р.

«Рухова активність дітей.

Створення умов для загартування і оздоровлення»

Інструктор з фізкультури

Спортивний зал

28.01.2016р.

Розвага «Колядує вся родина»

Музичний зал

25.02.2016р.

Розвиток фонетико – фонематичних процесів у дітей (обстеження дітей за потребою)

Вчитель – логопед

Кабінет вчителя - логопеда

31.03.2016р.

Організація ігрової діяльності вдома.

Вихователь

Токар Т.М.

28.04.2016р.

«Скоро в школу» Зустріч з лікарем-педіатром