ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Якщо ваша дитина не має змоги відвідувати дошкільний навчальний заклада ви бажаєте дізнатисьяк правильно дбати про її здоров'яфізичний розвитокнавчання - звернітьсябудь ласказа консультацією та рекомендаціями  у дошкільний навчальний заклад №20 комбінованого типу за адресою: вул.Руська 182, А

Ми чекаємо Вас в нашому Консультативну центрі, звернувшись в який, Ви отримаєте безкоштовну кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців:

Вихователь – методист

• Проведе консультування з педагогічних проблем виховання дітей у сім'ї;
  • Надасть  рекомендації для  батьків щодо організації занять з дитиною вдома;
  • Забезпечить необхідним довідковим матеріалом по тематиці заявленої проблеми.

Практичний психолог

• Проконсультує з питань адаптації до умов дошкільного закладу, організує ряд занять з дітьми для легшого переходу до суспільного виховання.
  • За запитом (батьків)  проведе індивідуальну психологічну діагностику, обстеження дитини з метою визначення динаміки його психічного розвитку, рівня готовності до шкільного навчання та навчальної діяльності.

Вчитель-логопед

• Проведе поглиблене логопедичне обстеження дитини для визначення рівня його мовного розвитку;
  • Надасть консультативну допомогу (батькам) з метою профілактики мовних порушень;
  • Навчить застосовувати спеціалізовані прийоми щодо виправлення порушень звуковимови.

Вихователь

• Надасть допомогу Вашій дитині у підготовці до шкільного навчання.

Фізінструктор

• Проконсультує з питань фізичного розвитку дошкільника;
  • Надасть консультацію щодо здоров'язбережувальних технологій.

Медична сестра, лікар

• Надасть інформацію щодо стану здоров'я дітей та профілактичних заходів в період загострення хвороб.

Музичний керівник

• Виявить здібності вашої дитини;
  • Надасть консультацію з естетичного виховання дітей.

КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ЦЕНТР "ДОШКОЛЯРИК"

Мета діяльності : надання індивідуальної та групової соціально-психологічної, педагогічної та інформаційної  допомоги батькам та дітям, які не охоплені суспільним дошкільним вихованням.

Одним з найважливіших напрямків роботи з дітьми - дошкільнятами є робота з тими з них, хто не відвідує дошкільні освітні установи. Враховуючи той факт, що в даний час існує явний дефіцит місць у дошкільних закладах, цей напрям набуває особливої актуальності. На Консультативні центри покладаються такі завдання:

-Надання всебічної допомоги батькам (законним представникам) та дітям, які не відвідують освітні заклади, у забезпеченні рівних стартових можливостей при вступі до школи;

-Надання консультативної допомоги батькам (законним представникам) з різних питань виховання, навчання і розвитку дитини дошкільного віку;

-Проведення комплексної профілактики різних відхилень  у фізичному, психічному та соціальному розвитку дітей дошкільного віку, які не відвідують освітні установи.

Якщо дитина не відвідує ДНЗ

Якщо дитина ще не ходить в ДНЗ, або  стоїть на черзі, або користується послугами додаткової освіти (гуртки, секції),  батьки  можуть  звернутися до Консультативного центру.

Навіщо?

Щоб попередити відхилення в розвитку дитини. Молоді   батьки часто не можуть визначити чи так розвивається їх дитина, часто використовуючи неефективний спосіб порівняння свого чада з граючими дітьми на майданчику або з дітьми своїх знайомих. Покажіть дитину фахівцеві: логопеду, практичному психологу. Вони з професійної точки зору визначать чи все гаразд у дитини, знімуть зайві тривоги батьків з приводу розвитку й виховання, нададуть рекомендації. Це важливо, щоб не втратити час. Так як будь-яка проблема легше коригується з малих років.

Графік роботи Консультативного центру

1700 -1800

Медична сестра

Заочне консультування в телефонному режимі, за номером 6 – 08 – 85

Індивідуальні консультації Ви можете отримати в зручний для Вас час. Для цьго достатньо зателефонувати за номером 6 -08 - 85, за потреби записатися на консультацію, або прийти особисто у заклад. Також послідній четвер місяця,  Ви маєте змогу отримати консультацію наших спеціалістів, згідно вказаного плану роботи (попередньо записавшись за номером 6-08-85).

План роботи Консультативного центру «Дошколярик»

ДНЗ №20 комбінованого типу

Теми

Відповідальні

На запит батьків у приміщенні

27.09.2018р.

Основні   напрямки роботи ДНЗ. Конвенція про права дитини.

Вихователь – методист, директор, всі спеціалісти

22.10.2018р.

"Економічне виховання дитини в сім'ї".

26.11.2018р.

"Психологія від А до Я. Що провокує стрес у дитини?"

24.12.2018р.

«Фізичний розвиток дитини в умовах сім'ї"

Інструктор з фізкультури

Спортивний зал